Niezbędnik kibica

Kolejny rok Stadion Golęcin będzie areną zmagań lekkoatletów walczących o tytuł Mistrza Polski. W dniach 30 – 31 lipca 2022r. o tytuł ten walczyć będą zawodnicy w kategorii do lat 23.

Program zawodów jest już dostępny i warto się z nim zapoznać, by obejrzeć interesującą nas konkurencję lekkoatletyczną. W sobotę zmagania rozpoczną się o 12.30, a w niedzielę o 10.30. Wejście na trybuny będzie możliwe godzinę przed rozpoczęciem pierwszych konkurencji. Co ważne, kibice będą wpuszczani na teren kompleksu sportowego na Golęcinie wyłącznie bramą przy stadionie żużlowym. Podczas całodniowego kibicowania miłośnicy Królowej Sportu będą mogli korzystać ze strefy gastronomicznej, w której będzie można zakupić napoje, lody oraz burgery.

Warto zapoznać się z pełnym programem minutowym wydarzenia (PDF).

Drodzy kibice, prosimy przybądźcie na stadion komunikacją miejską, gdyż liczba miejsc parkingowych w okolicach Golęcina jest ograniczona. Gdyby jednak okazało się, że nie macie innej możliwości i musicie przyjechać samochodem zerknijcie w naszą podpowiedź, gdzie można zaparkować (PDF). Pamiętajcie! że parkowanie pojazdów odbywa się na zasadach ustalonych przez zarządcę terenu.

Poniżej prezentujemy mapkę pomocną w zorientowaniu się na terenie wydarzenia.

Mapa dla kibiców